Bloglovin i inne przypadłości ;-)Zgłosiłam blog do Bloglovin. Uruchomiłam go dwa i pół tygodnia temu, ale wciągnęło mnie mocno.

Choć w tym czasie nie miałam dużo czasu na blogowanie, zawsze jakoś go znajdowałam. Taka fajna odskocznia. Coś innego. ;-)

Ledwie zaczęłam go prowadzić, zainstalowałam LinkWithin i nie wiem, czy to nie był błąd że tak szybko to zrobiłam. Do tej pory w pięciu okienkach wyświetla tylko 6 pierwszych postów. Miał tak ktoś z Was?


9 komentarzy:

 1. Poszłam za Tobą do Bloglovin :) ale muszę się jeszcze wczytać.

  LinkWithin mam od dawna ale wyświetlają mi się 4 posty :crazy:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja chciałam pięć, ale kurczę, nie ciągle z tych samych 6. Na innych blogach zawsze od razu mi losowało ze wszystkiego, a tu sobie upodobało te 6 i udaje, ze innych nie ma. Pojęcia nie mam, o co chodzi. Zmieniałam to kilka razu (instalowałam gadżet od nowa) i ciągle to samo... ;-(

   Usuń
  2. też tak miałam na początku - daj mu trochę czasu i się wszystko unormuje, samo :)

   Usuń
 2. Mam też tę funkcję LinkWithin, ale nie mam pojęcia na jakiej zasadzie ten gadżet działa - najpierw dopasowywał do siebie posty po etykietach. Niedawno zwariował i np. pod postami z kosmetykami wyjeżdża z drożdżówką (?) :D

  A Bloglovin nie znam, ale zaraz wyklikam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To rzeczywiście fajny bajer - już nadaję z Bloglovin :)

   Usuń
  2. Zaraz zajrzę do Was na Bloglovin. A LinkWithin już się naprawił! ;-)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Bloglovin to taki serwis, gdzie można pokazać swojego bloga i zobaczyć blogi, które się podobają na świecie. Znalazłam tam trochę bardzo ciekawych.

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie :) Może zgłębię temat, o ile wystarczy mi cierpliwości :)

   Usuń