Wpis roku 2013 - wyniki!

Nie lubię konkursów – strasznie trudno jest wybrać zwycięzców! Zwłaszcza, gdy nagród jest niewiele, a chciałoby się nagrodzić prawie każdego, bo jest za co...


Z trudem, ale jednak udało mi się wyłonić trzy osoby, do których polecą nagrody, zdobyte w konkursie-zabawie „Wpis roku 2013”.

Oceniając wpisy i ustawiając ich kolejność brałam pod uwagę punkty dodatkowe, które mogli zdobyć obserwatorzy strony. Brałam pod uwagę także poprawność tekstu, poziom „doszlifowania go” i pracę włożoną w przygotowanie go. 

Niektóre wpisy były fantastyczne dzięki ciekawym spostrzeżeniom, mądrym przemyśleniom czy ostremu pióru autorek. Inne wyróżniały się jakością zdjęć i estetyką. Pojawiły się bardzo ciekawe pomysły. To wszystko też wzięłam pod uwagę.

Postanowiłam jednak nagrodzić wiedzę, którą autorki dzielą się z nami i pracę włożoną w powstanie niektórych wpisów. Wszyscy wiemy, jak długo powstaje czasem taki naprawdę solidny, dopracowany wpis.

Wyniki:

Wpisem roku jest dla mnie artykuł, który uznałam za szczególnie wart wyróżnienia, bo stanowi rodzaj podsumowania tego, o czym pisze większość blogerek, które wzięły udział w konkursie. Dzięki niemu można się przekonać, że pokazywanie swoich czterech kątów, kosmetyków i dbania o siebie wcale nie jest nowym zjawiskiem. W tym wpisie znalazły się dawne odpowiedniki blogerek „urodowych” (czy „lifestylowych”) czyli „próżne i powierzchowne” dziewczyny z dawnych lat.

Autorka wpisu pokazała imponującą wiedzę i wykonała imponującą pracę, żeby go przygotować. Ostatnio pokazałam jej blog jako odkrycie warte uwagi i nadal polecam. Mowa o Gabrielle i jej wpisie:


Na wyróżnienie zasługuje też praca i wiedza, jaką podzieliła autorka poradnika dla osób obdarzonych cienkimi i rzadkimi włosami. Drugie miejsce zdecydowałam się przyznać:


Fightthedull wybiera sobie jeden spośród 2 zestawów, stanowiących nagrody pocieszenia.

Trzecie miejsce i drugi zestaw przypada autorce solidnego, ilustrowanego tutorialu, który też może się przydać. Podzieliła się ona z nami recepturą swojej babci na naturalny kosmetyk ratujący zniszczone włosy.


Gratuluję, dziewczyny!

Pozostałym osobom też gratuluję! Wasze wpisy są naprawdę świetne i na wysokim poziomie. Żałuję, że nie mogę nagrodzić wszystkich.

Następnym razem postaram się o więcej nagród! ;-)

Wszystkie zgłoszone wpisy znajdą się na liście wpisów Roku 2013, którą opublikuję jutro.

23 komentarze:

 1. gratuluję, dziewczyny piszą naprawdę ciekawe artykuły

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten wpis o toaletce jest ciekawostką, do której autorka musiała na pewno się sporo przygotować. Odnośnie włosów cienkich i rzadkich to totalnie nie dla mnie, mam gęstą czuprynę, ale na pewno przydatne, bo wystarczy spojrzeć na ulicy/ w sklepie i znajdzie się pełno takich głów. Z jajkiem bawiła się raz i olejkiem rycynowym, lecz po podgrzaniu olejku zrobiła się taka nieciekawa papka blech, więcej tego nie powtórzyłam, wolę dodawać miód do odżywki/ maski w proporcjach 1:2 (łyżeczka miodu na dwie maski/ odżywki o prostym składzie).

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam wszystkich wpisów, ale ten, co wygrał, zgadzam się, że jest boski. Podziwiam, że komuś się chciało tyle napracować nad postem na bloga! Ciekawa tematyka i można się dużo dowiedzieć o sztuce, a przy tym nie jest to nudny wykład. Czyta się z przyjemnością.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zwycięski post jak najbardziej zasługuje na pierwsze miejsce. Drugi także jest przydatny - to na pewno. Jeśli chodzi o trzeci, to jajeczna maska jest chyba najbardziej popularną z tych domowych. Stosowałam i jak dla mnie nie daje specjalnych efektów. Jest tylko czasochłonna (a już nie wyobrażam sobie też na włosy położyć czosnek jak teściowa autorki - moja wampirza natura by tego nie zniosła). Mama też sprawdzała - nie działała. Ale wiadomo, na każdego działają inne metody. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wpis z toaletką naprawdę świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Również gratuluję! Należało się dziewczyną za ciężką włożoną w to pracę :-*

  Pozdrawiam,
  Katherine Unique


  OdpowiedzUsuń
 7. Oooo tak. Wrzucaj więcej linków, szybko =)

  OdpowiedzUsuń
 8. Una, dziękuję! Wiesz, że to dla mnie niesamowite wyróżnienie! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkie trzy wpisy bardzo mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 10. O, Pepa! gratuluję ;) a na inne blogi też zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Faktycznie, wpisy są genialne :)
  Oby takich więcej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ojej, dziękuję bardzo za wyróżnienie! :) Przede wszystkim duży buziak za zorganizowanie tak ciekawej zabawy, dzięki niej poznałam kilka fantastycznych blogów. Gratuluję zwyciężczyni i dziękuję bardzo za wyróżnienie :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Baardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie :))

  OdpowiedzUsuń