8 lat minęło…

...jak z bicza strzelił. Serio, nie wiem, kiedy. ;-)


Zwykle czciłam kolejne rocznice blogowania jakimś wpisem, ale w tym roku napisałam coś na ten temat nieco wcześniej (tutaj). I mogłabym tylko powtórzyć, że bardzo się cieszę, że 8 lat temu założyłam ten blog, a potem włożyłam w niego dużo czasu, pracy i starań. I emocji. Warto było. :-)

Dzięki niemu stałam się częścią fajnej społeczności, poznałam świetne osoby, dużo się nauczyłam i przydaje mi się to teraz bardzo. Poza tym dzięki Waszym blogom zaczęłam inaczej patrzeć na wiele rzeczy i wyszło mi to na dobre.

Dzięki temu lepiej dbam o siebie, o rodzinę, o dom i cieszę się rzeczami, których wcześniej nie doceniałam.

I ciągle dowiaduję się od Was czegoś nowego, na różne tematy. Tak, jakbym należała do dużej grupy ciekawych osób, wymieniających się informacjami… I właściwie należę. ;-)

8 lat temu, gdy zaczynałam, nie wiedziałam, jak długo potrwa ta przygoda. Teraz – sama jestem zaskoczona, że trwa tak długo.

I chciałabym, żeby potrwała jeszcze dłużej!

Dziękuję Wam za Wasze blogi!

I za to wszystko, czego się od Was dowiedziałam!


I jeszcze (zgodnie z tradycją) podlinkowuję wcześniejsze wpisy rocznicowe i o blogowaniu.


Jak nas widzą "nieblogerzy"?

Blogi zmieniły mi życie

Jak ulepszyć ten blog?

Stereotypy o blogerkach


Moje blogowe sekretyDwa wpisy, gdzie głos miały głównie czytelniczki. W 2016 roku, zmieniając szablon i organizację bloga, spytałam Was, czego na blogach nie lubicie...


Czego nie lubicie na blogach?


Co Was wkurza na blogach?I kolejne rocznice istnienia bloga:

Pierwsza rocznica istnienia bloga


Hedonizm i Eskapizm ma 2 lata


3 lata Hedonizmu i Eskapizmu


4 lata Hedonizmu i Eskapizmu


6 lat Hedonizmu i Eskapizmu - ciekawostki


7 lat Hedonizmu i Eskapizmu - ciekawostki
Wiele z Was jest tu dłużej ode mnie, a blogi tych osób kiedyś zainspirowały mnie do założenia własnego, a teraz ciągle podsuwają mi jakieś nowe pomysły...

Jak długo blogujecie? Macie ciekawe wspomnienia z tego czasu?22 komentarze:

 1. Też blog wiele zmienił w moim życiu i sprawił (zresztą nadal sprawia) mnóstwo radości! :) Gratulacje i życzę wiele lat blogowania!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :-)

   Fajnie jest mieć bloga! I fajne środowisko sobie tu stworzyłyśmy.

   Usuń
 2. 8 lat to kawał czasu :) życzę kolejnych lat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bloguję na tym blogu dopiero 7 lat, razem ze wcześniejszym chyba 10:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapomniałabym, gratuluję tak wspaniałego bloga i życzę kolejnych cudownych lat blogowania :) Mój blog dodał mi pewności siebie. Chyba ;)

   Usuń
  2. Ja też mniej-więcej tyle, licząc wcześniejszy blog. A Twój pamiętam od początku chyba. Miałam wrażenie, że gdy zaczynałam, twój już był. ;-)

   Usuń
 4. 8 lat to szmat czasu :) Gratulację i życzę dalszej wytrwałości w blogowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :) ja w kwietniu miałam 8 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję tylu lat i życzę jeszcze więcej kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę wielu pomysłów na nowe posty i żeby nigdy nie zabrakło Ci motywacji do pisania. A ja już bloguje z przerwami i innymi blogami prawie 8 lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kuuurczę! Totalne gratki <3 Mój jest trochę młodszy, ale przez jakiś czas był zaniedbany. Wiele rzeczy się nałożyło i jakoś tak wyszło.
  Kiedy jednak wszystko udało mi się poskładać do kupy, kiedy mam kontrolę i lepsze wyniki to postanowiłam wrócić i stwierdziłam, że... naprawdę mi tego brakowało :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo brawo! A u mnie minęło 7 i nie wyobrażam sobie nie pisać bloga, choć miewam czasem zastój i że nie pisze kilka miesięcy ( nie ukrywam że bardzo mi z tym źle), a potem znów wena wraca i tworzę. Nie lubię nic na siłę robić. Jak ma być post byle jaki to lepiej żeby go wcale nie było. Lubię zaciekawić, zaskoczyć. Też miałam wątpliwości ile zdołam pociągnąć takiego bloga, ale cieszę się, że nadal działa i że mam swoich stałych czytelników. To miłe.

  OdpowiedzUsuń