Wyniki konkursu

Czas ogłosić wyniki mojego pierwszego konkursu. I już wiem, że nie powinnam konkursów organizować, bo strasznie trudno jest potem wybrać, komu przyznać nagrodę!


Myślę od tym od paru dni i jeszcze w nocy siedziałam do późna, nie mogłam się zdecydować. Atakowałam uczestniczki pytaniami o doprecyzowanie pomysłów, bo najważniejszym kryterium dla mnie była właśnie precyzja i to, czy będę umiała spełnić życzenie laureatki. Próbowałam nawet już coś robić, zastanawiając się, jakby to wyszło...

Mimo to było trudno, bardzo trudno. Najchętniej wszystkim zrobiłabym nagłówki, zwłaszcza, że w konkursie wzięły udział głównie stałe bywalczynie bloga i blogosfery. :-)

Nawet te osoby, które są tu krótko już wcześniej zaglądały, więc nie mam takiego poczucia, że ktoś przyszedł tylko po to, żeby coś wygrać. No więc tym bardziej... trudno przyznać nagrodę i chciałoby się przyznać wszystkim. Tylko nie wiem, do kiedy robiłabym tyle nagłówków...

Mam nadzieję, że te z Was, które tym razem nie dostały nagrody nie przestaną tu zaglądać! :-) Bo chyba zrobię jednak kolejne edycje...

Niektóre zgłoszenia bardzo mi się podobały, były precyzyjne, widać było, że ich autorka wie, czego chce. Muszę jednak odmówić, bo albo zamówienia przekraczają moje możliwości, albo nie wiedziałabym jak ulepszyć obecny, dobry wygląd bloga.

Tak było ze zgłoszeniem Moniki (Monika85 z bloga Kulka o wszystkim), która jednak ma już nowy nagłówek i dopasowany do niego szablon, a gdy go obejrzałam, doszłam do wniosku, że pewnie nie zaproponowałabym nic ciekawszego. Zwłaszcza, że do obecnego nagłówka na blogu są dopasowane inne elementy graficzne.

Bardzo mi się spodobał pomysł Gabrielle z bloga La Reine de Retro  - to prawdziwe wyzwanie, ale chyba przerasta moje możliwości. Ideałem byłoby, gdyby ktoś namalował taki nagłówek, ale niestety nie umiem tak malować. Podobnie jest w przypadku Vixie, której nie umiałabym narysować jako postać z komiksu.

Pozostałe uczestniczki zgłosiły ciekawe pomysły, ale trochę za mało precyzyjne, żebym mogła to sobie wyobrazić i zorientować się, czy zdołam spełnić ich życzenia.

Mimo to postanowiłam zrobić nagłówki nie jednej, a trzem osobom. Są to:

Bluefairy prosto i konkretnie napisała, czego oczekuje

Bognyprogram - choć jest tu od niedawna, obrazowo i wyczerpująco opisała pomysł  i zdobyła maksimum punktów dodatkowych

Dodatkową nagrodę za zmotywowanie i zachęcenie mnie do zorganizowania konkursu z nagrodą w postaci nagłówka otrzymuje Anna.

W ciągu najbliższych dni przygotuję dla Was propozycje nagłówków, dziewczyny!

12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Czekam na zdjęcie, które chciałaś wykorzystać! :-)

   Usuń
 2. Gratuluję :)
  A czy robisz też nagłówki poza konkursem??

  OdpowiedzUsuń
 3. Łaaaaaaał dziękuję z całego serduszka! <3 Strasznie się cieszę, bo sama nie umiem sobie poradzić z wyglądem bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super dziewczyny - gratuluje ;))

  OdpowiedzUsuń
 5. brawa dla dziewczyn, a ja czekam, by obejrzeć ich nagrody :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z całego serca gratuluję dziewczynom! Już nie mogę doczekać się wyglądu ich nowych nagłówków!
  I nie, moja Droga, w żaden sposób nie zniechęci mnie to do czytania Twojego wspaniałego bloga! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję Kochana! Bardzo, bardzo :*
  Dlatego jak organizuję konkurs lub rozdanie to wybieram drogę losowania :D:D:D:D

  OdpowiedzUsuń