Konkurs: Wygraj nagłówek bloga!

Nigdy dotąd nie robiłam żadnych rozdań kosmetyków czy innych takich produktów. Teraz też nie zrobię. To nie jest rozdanie, w którym decyduje los, tylko konkurs, w którym każdy ma wpływ na jego wynik. Wygrać można nagłówek do bloga. Na Facebooku wyszło, że są osoby, które chciałyby wygrać coś takiego więc... zapraszam! :-)


Osobie, która wygra konkurs zrobię nagłówek i pomogę dopasować wygląd bloga.

Ponieważ jednak (rzadko, ale jednak) zdarzają się osoby, które takie "zamówienia" potrafią ciągnąć miesiącami, zmieniając koncepcję nawet kilka razy dziennie - stworzyłam mały regulamin, w którym zapisałam m.in., że poprawek i zmian mogę dokonać tylko dwa razy, więc przemyślcie sobie dobrze, czego ode mnie oczekujecie! :-) Oczywiście mam nadzieję, że nic takiego się nie stanie, ale na wszelki wypadek warto to dograć i ustalić, co mogę zapewnić, a czego niestety nie mogę. :-)

1. Organizatorem konkursu jest blog Hedonizm & Eskapizm. Konkurs przeznaczony jest dla jawnych obserwatorów bloga.

2. Nagrodą w konkursie jest zaprojektowana przez autorkę bloga grafika - nagłówek bloga. Zostanie ona przygotowana według pomysłu laureatki (laureata) zamieszczonego w komentarzach na blogu. Na prośbę nagrodzonej osoby autorka zgadza się dwukrotnie dokonać poprawek i zmian w projekcie.


Uwaga! Grafika nie może zawierać zdjęć ani innych materiałów "ściągniętych z internetu" ani w inny sposób naruszać obowiązującego prawa.

Zadaniem konkursowym jest opisanie wymarzonej grafiki do nagłówka bloga w komentarzu do wpisu o konkursie. Najciekawszy pomysł zostanie wybrany przez organizatorkę.

4. W wypadku większej ilości bardzo ciekawych prac rozstrzygną punkty dodatkowe, które można zdobyć, będąc jawnym obserwatorem bloga w social mediach:


oraz udostępniając informację o konkursie w tych mediach. (To jest dobrowolne!)

Za zamieszczenie na blogu bannera konkursu można dostać dwa punkty dodatkowe.


(Miniaturka na pasek boczny)


5. Konkurs trwa od 8 czerwca do 25 czerwca 2013 roku.

7. Konkurs przeznaczony jest dla jawnych obserwatorów bloga Hedonizm & Eskapizm.

8. Do laureatki / laureata konkursu informacja o wygranej zostanie wysłana pocztą elektroniczną. Tą samą drogą zostanie przesłana grafika.

9. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje regulamin bez zastrzeżeń i zgadza się na wykorzystanie swojego adresu e-mail do przesłania nagrody.

Zainteresowane osoby proszę o zamieszczanie pomysłów w komentarzach w formie:

Mój pomysł na nagłówek bloga (opis może być dowolnie długi!):

Obserwuję jako:
Bloglovin:
Pinterest:
Facebook:
Twitter:

Udostępniłam (em) informację (wklej link):

Powodzenia!

29 komentarzy:

 1. oooooo :D super pomysł :) przemyślę co bym chciała zmienić (a jest co zmieniać) i się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też muszę przemyśleć co i jak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy pomysł, tym bardziej, że tworzysz śliczną grafikę. :) Sama zastanawiam się nad zmianą wyglądu bloga, ale mam większą satysfakcję, gdy zajmuję się tym sama. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: Vixie
  Bloglovin: www.vixieblog.blogspot.com
  Facebook: Vixie
  Chciałabym, by mój nagłówek został przerobiony. Podoba mi się on ale przydałaby się poprawa czcionki na bardziej stylową- czarną i wywijaną, coś w stylu tła... Avatar, który jest w nagłówku chciałabym, by był przerobiony bardziej na postać komiksową upodobnioną do mnie- w razie wygranej prześlę zdjęcie :D)
  Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrozumiałam i wszystko jest poprawnie, w razie jakichkolwiek uwag proszę o kontakt :) Pozdrawiam i życzę powodzenia innym ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super konkurs, genialny pomysł na nagrodę, z chęcią bym wzięła udział, ale niestety warunek z prawem trochę mnie ogranicza :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mój pomysł na nagłówek bloga (opis może być dowolnie długi!): chciałabym, aby kolorystyka była zachowana w odcieniach pasteli np. pastelowa mięt, brzoskwinia, róż. Nagłówek ma przywodzić pozytywne myśli, ma być kolorowy ale stylowy i niezapchany niepotrzebnymi rzeczami. Napisy proste, bez żadnych wywijasów, ale ładne i z charakterem. Lubię tak samo minimalizm jak szaleństwo, jednak bez żadnych kiczowatych wywijasków, zawijasków, małych kwiatuszków i innych dupereli. Ma być schludnie, elegancko i pozytywnie!!!

  Obserwuję jako: moniak85
  Bloglovin: kulka o wszystkim
  Pinterest:
  Facebook: Monika Kul...
  Twitter: kulka o wszystkim

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurczę, jak ja bym chciała coś takiego! Niestety nigdy nie byłam dobra w opisywaniu swoich koncepcji, nie umiałabym tego zrobić... W każdym razie, mam nadzieję, że wygra nie tyle najlepszy, co ten, kto najbardziej tego potrzebuje :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super pomysł. Sama się zgłoszę jak już będę wiedziała co chce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój pomysł na nagłówek bloga (opis może być dowolnie długi!):

  Utrzymany w biało-niebieskich odcieniach pastelowego, ale wyrazistego ombree wstęp. Wstęp, który ma zapowiadać, ale nie przewidywać. Prosty, ale z głębią. Białą głębią, która pokrywałyby tło dla niebieskawych motywów okalających... moją postać? moje włosy?(tego jeszcze nie jestem do końca pewna).

  Obserwuję jako: Weronika
  Bloglovin: Weronika
  Pinterest: brak
  Facebook: brak
  Twitter: brak

  Udostępniłam (em) informację (wklej link): wwweronika.blogspot.com

  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja nie biorę udziału, ale życzę powodzenia :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Kurczę mi się marzy jakiś superancki nagłówek i ogólnie wygląd bloga bo jestem w tych kwestiach strasznie nierozgarnięta, na razie sama jeszcze nie wiem jak by to miało wyglądać więc nie biorę udziału a innym życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. powodzenia dla tych co biora udzial - swietny pomysl z taka nagroda:))) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny pomysł! ;) Przemyślę i się zgłoszę- mój layout to istna tragedia ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Mój pomysł na nagłówek bloga : tylko ten na banerku i żaden inny ,jest wymarzonym przeze mnie nagłówkiem !!!
  Obserwuję jako : Jagoda R.
  Facebook : Jadwiga Radłowska
  Udostępniłam informację : jagodar.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako: z miłości do słodkości
  Bloglovin: -
  Pinterest: -
  Facebook: -
  Twitter: -
  mail: agnes.999@wp.pl
  Mój pomysł na nagłówek bloga: minimalizm z fakturą gotycką o licznej gamie kolorów na tle (najlepiej) białym. Nazwa bloga powinna być najbardziej widoczna, bez zbędnych dodatków na pierwszym planie. Styl ombre? Czemu nie!

  OdpowiedzUsuń
 16. Mój pomysł na nagłówek bloga:
  Raczej minimalistyczny, w odcieniach zielonego i żółtego. Widoczna nazwa bloga zrobiona jakąś fantazyjną, ale czytelną czcionką. Z dodatkiem jakichś kwiatków, piórek, czy motylków. Podobają mi się grafiki a'la pastele.

  Obserwuję jako: Słonecznik
  Bloglovin:
  Pinterest:
  Facebook: jako Bambusowy Raj
  Twitter:

  Udostępniłam (em) informację (wklej link): http://bambusowy-raj.blogspot.com/ pasek boczny

  OdpowiedzUsuń
 17. bardzo ciekawy i przemyślany konkurs! :O
  sama bym chętnie się skusiła, ale nawet nie mam pojęcia co bym chciała w tym nagłówku mieć hehhehee

  OdpowiedzUsuń
 18. Najgorsze jest to, że póki co nie mam żadnej koncepcji :o.. Niedawno i tak zmieniłam wygląd, ale powodzenia dla pozostałych:)

  OdpowiedzUsuń
 19. na razie piszę tylko pozakonkursowo, bo pomysł na nagłówek jeszcze się nie wyklarował, ale muszę Ci powiedzieć, że jest to jeden z ciekawszych konkursów, jakie kiedykolwiek widziałam! genialny pomysł z nagrodą

  OdpowiedzUsuń
 20. To ja zastanowię się nad projektem i chętnie się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Mój pomysł: ...Gdybym go ja miała! Lubię swój nagłówek, ale chciałabym, żeby miał fajniejszą czcionkę, z jakimś ładnym efektem, coś takiego LUX

  Obserwuję jako: Anna Chwistecka-Samson
  Bloglovin: chyba jako blog, hmm.. nie wiem
  Pinterest:
  Facebook: Anna Chwistecka-Samson
  Twitter:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam i myślałam i w sumie nic konstruktywnego do końca nie wymyśliłam...
   Nie chcę na nagłówku mixu zdjęć, wolałabym, żeby to był tylko napis "Kosmetykoholizm" jakąś ciekawą czcionką, ale czytelną :) Ewentualnie mógłby znajdować się ten napis na tle, które byłoby rozmytym fragmentem jakiegoś zdjęcia mojego :)

   Usuń

 22. Mój pomysł na nagłówek bloga:
  Na początku pomyślałam, że nie bardzo mi to potrzebne, bo mój nagłówek nawet mi się podoba:) ale doszłam do wniosku, że jest dość nieprofesjonalny. Chcę żeby był bardziej "dorosły", czcionka jest fatalna:( chce jednak zachować gamę kolorystyczną jaką mam i wykorzystać podobne zdjęcie, w końcu ma on odzwierciedlać tematykę bloga.

  Obserwuję jako: bluefairy
  Bloglovin: nie mam
  Pinterest: nie mam
  Facebook: nie mam
  Twitter: też nie mam

  Udostępniłam informację (wklej link): na pasku bocznym bloga http://bluefairy-art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 23. Mój pomysł na nagłówek bloga:
  Zawsze cichutko obserwowałam inne blogi, zazdrościłam dziewczynom, że mają gdzie wyrazić swoje opinie, poradzić się, być sobą:) Postanowiłam, że odważę się i dołączę do blogosfery jako pełnoprawna blogerka! Tak, jestem tu od niedawna i dopiero odkrywam uroki własnego internetowego kącika. Na razie jest jak nieumeblowane mieszkanie - standardowy biały szablon, bąbelki w tle i prosty napis informujący, pod jaki adres zabłąkał się przechodzień. Nieśmiało, powolutku buduję moją małą przestrzeń, lecz brak mi umiejętności i boję się nieudanych eksperymentów. Marzy mi się pudrowożółty, miły dla oka szablon i nagłówek w tym samym kolorze. Chciałabym, żeby był minimalistyczny, ale nieco sentymentalny, dziewczęcy. Chętnie zobaczyłabym tam kwiatowy, delikatny wzór, mój internetowy przydomek wykaligrafowany romantyczną czcionką i... kapelusz. Jestem notoryczną kapeluszniczką, dzięki temu gadżetowi puste blogowe mieszkanko przepełniłoby się moim duchem i chętniej witałabym nowe obserwatorki pod słomkowym rondem:)

  Obserwuję jako: bognyprogram
  Bloglovin: bognyprogram
  Pinterest: Bogna
  Facebook: Człowiek Bogna
  Twitter: bognyprogram

  Udostępniłam informację na pasku bocznym bloga http://bognyprogram.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Mój pomysł na nagłówek:
  Chciałabym, żeby mój nagłówek w 100% odzwierciedlał klimat i treść mojego bloga. Utrzymany byłby w klimacie rococo, stylistyce obrazów Bouchera i Fragonarda. Nazwę tworzyłyby litery finezyjne i fantazyjnie skręcone, swoim stylem nawiązujące do ornamentyki rococa. Końce niektórych z nich przechodziłyby w delikatne, rozmyte kwiaty, namalowane jak gdyby akwarelą lub pastelami. Całość utrzymana byłaby w spokojnej, pastelowej kolorystyce.

  Obserwuję jako: Gabrielle
  Facebook: Gabriela Juranek

  Udostępniłam informację na pasku bocznym bloga: http://lareinederetro.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń