Inspiracje: Letnia impreza

Ciepły wieczór, świeże powietrze, nastrojowe oświetlenie, stół pełen przysmaków i najważniejsze: towarzystwo ludzi, których lubimy!


Ja z moim mikrobalkonem mogę sobie tylko zdjęcia pooglądać, ale może kogoś, kto ma przestronny balkon czy taras zainspiruje to do urządzenia takiego letniego spotkania?

Mam tak pracowity weekend, że nie zdążę przygotować planowanego wpisu książkowego. A potem czeka mnie kolejny wyjazd, więc w najbliższych dniach będą się pojawiać tylko wpisy domo-wnętrzarskie. Jednak postarałam się, żeby obfitowały w dobre i ciekawe zdjęcia. :-)

(Zdjęcia: IKEA)

13 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia... Gdybym miała szersze grono znajomych, pewnie zdecydowałabym się zrobić przyjęcie na działce :)) Coraz częściej też myślę o zrobieniu jakiegoś przyjęcia blogerskiego, ale w moim województwie bardzo mało blogerek ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspiracja fajna, szkoda tylko, że nie mam balkonu ;<

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam duży balkon, a na podwórku jeszcze altankę, w której często robimy grille :) Może nasze imprezy nie wyglądają jakoś bardzo schludnie, ale każdy się dobrze bawi, wiec chyba jest ok :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może zaaranżujesz swój mikro-balkon?

  OdpowiedzUsuń
 5. marzę o dużej imprezie na zewnątrz :) grillowanie czas zacząć.

  OdpowiedzUsuń
 6. very nica photos)

  mary-tur.ru

  OdpowiedzUsuń
 7. chciałoby się wziąć udział w takiej imprezie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Какие красивые снимки и уютный интерьер, с множеством интересных, ярких деталей. Очень здорово!
  Хорошего дня и отличного настроения:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Sliczne fotki, od razu zamarzyla mi sie letnia impreza jak ze zdjecia, ale tez (podobnie jak Ty) mam malutki balkonik. Ale pomarzyc zawsze mozna. Pozdrawiam Beata

  OdpowiedzUsuń