Konkurs: Wpis Roku 2014

Zapraszam do udziału w konkursie-zabawie „Wpis Roku 2014”! Każdy może pokazać tu swój blog i najciekawsze wpisy minionego roku!


Konkurs nie jest rozdaniem z losowaniem – nagrody zostaną przyznane przez jury.

Masz bloga i jesteś dumna/y z jakiegoś wpisu? Możesz nam go tu pokazać i być może wygrać jedną z nagród w którejś z 7 kategorii tematycznych.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić maksymalnie 3 wpisy, przypisując je do określonych kategorii tematycznych (można zgłosić wszystkie trzy w jednej kategorii albo w różnych, ale w sumie nie może być więcej niż 3 wpisy).

Kategorie tematyczne

W konkursie biorą udział wpisy w następujących kategoriach tematycznych:

Pielęgnacja urody
(pielęgnacja twarzy, ciała włosów – porady, opinie, wszelkiego rodzaju wpisy o kosmetykach)

Makijaż
(porady, pomysły na makijaże, zaprezentowane na zdjęciach, tutoriale, wszystko, co dotyczy kosmetyków kolorowych)

Kosmetyki mineralne 
(jak wyżej, ale w zakresie kosmetyków mineralnych, w wypadku prezentacji makijaży, nie ma obowiązku używania wyłącznie kosmetyków mineralnych)

Dom i wnętrze
(Wasze domy i wnętrza, porady domowe, pomysły na aranżacje wnętrz, wszystko, co dotyczy domu i wystroju wnętrz, mogą też być balkony, werandy, itp. :-) )

Kuchnia
(Wasze przepisy i wszystko, co dotyczy szeroko rozumianej tematyki kulinarnej)

Kultura i sztuka
(książki, filmy, teatr, wystawy, sztuka, itp.)

Felietony
(refleksje, przemyślenia, opinie na różne tematy)

Nagrody


Nagrodami są produkty, które znam i którymi chciałam się z Wami podzielić: kosmetyki marek, które były moimi największymi odkryciami minionego roku, poduszką z ciekawym pomysłem...

Sklepy, które sprzedają te produkty zgodziły się zostać sponsorami konkursu, a ich przedstawiciele także członkami jury, które pomoże mi wybrać najciekawsze wpisy spośród waszych zgłoszeń.

Sponsorami konkursu są: Costasy.pl (kategorie „Makijaż” i „Kosmetyki mineralne”), Naturvita.pl (kategoria „Pielęgnacja urody”), Hug The Stuff (kategoria „Dom i wnętrze) oraz Nasza Księgarnia (kategorie „Kuchnia”, „Kultura i sztuka” oraz „Felietony”).

Nagrody to:


Zestaw Lily Lolo „Complexion Collection” - zestaw zawiera pędzel Super Kabuki oraz wybrany przez laureatkę podkład mineralny i puder sypki Lily Lolo.


Dwie nagrody: zestawy „Mineral starter” - do wyboru spośród trzech wersji kolorystycznych. Każdy zestaw zawiera wersje mini trzech podkładów. Dodatkowo w zestawie znajduje się wersja mini pudru mineralnego Flawless Silk oraz pędzel Baby Buki.


Zestaw kosmetyków z glinką Luvos, zawierający: Krem tonujący do twarzy Jasny Beż 50 ml, trzy maseczki w kremie: nawilżająca, anti aging oraz peelingująca (w saszetkach) oraz odżywczy Balsam do rąk 50 ml.


Poduszka „A.KUKU”.


Książka „Stuletnia Gospoda”, z gatunku „food fiction”: książka kulinarna + saga rodzinna. Historia dwóch rodzin prowadzących tytułową „Stuletnią Gospodę” od wojny do czasów współczesnych, przeplatana przepisami na to, co podawano w „Stuletniej gospodzie” oraz innych lokalach, do których w ten czy inny sposób trafiają bohaterowie.

Konkurs nie jest rozdaniem, nagrody przyznaje jury, złożone ze sponsorów konkursu oraz organizatorki.


Konkurs trwa od 6 do 30 stycznia 2015 roku, włącznie (do północy).

Musimy dokładnie przeczytać wszystkie zgłoszone wpisy, więc dajcie nam na to trochę czasu! :-)

Wyniki ogłosimy pomiędzy 10 a 15 lutego 2015 roku.

Biorąc udział w konkursie akceptujesz bez zastrzeżeń poniższy regulamin konkursu!

Uwaga!


Wpisy, które okażą się plagiatami lub będą zawierać cudze materiały (wykorzystane bez zgody autorów zdjęcia lub obszerne fragmenty tekstów z innych blogów lub stron) zostaną zdyskwalifikowane. Nie dotyczy to wpisów, wzbogaconych o materiały udostępnione przez autorów.

W konkursie nie biorą udziału tzw. wpisy sponsorowane, opublikowane na zlecenie firm, reklamujące produkty konkretnej firmy, w tym także wpisy stanowiące prezentację produktu dostarczonego do testów przez określoną markę.

Natomiast można zgłaszać wpisy, stanowiące przegląd produktów różnych firm (nie sponsorowany przez którąkolwiek z marek lub jakąkolwiek firmę) – np.: aranżacja wnętrza, w którym znajdą się produkty różnych marek, przegląd określonego rodzaju kosmetyków różnych firm, przepis kulinarny, wpis na temat książek, filmów, wystaw, utworów muzycznych, itp., w którym wymieniono lub pokazano takie produkty.

Z konkursu wykluczone są wpisy w jakikolwiek sposób naruszające obowiązujące prawo, obrażające określone osoby lub grupy osób. Nie uznajemy za takie wpisów krytycznych czy zgłaszających uwagi do np. produktów, zjawisk społecznych, itp.

Regulamin:


1. Konkurs organizowany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, nagrody zostaną wysłane tylko na terenie Polski. Organizatorem konkursu jest blog Hedonizm & Eskapizm.

2. Sponsorami konkursu są:
Costasy.pl (kategorie „Makijaż” i „Kosmetyki mineralne”),
Naturvita.pl (kategoria „Pielęgnacja urody”),
Hug The Stuff (kategoria „Dom i wnętrze)
Nasza Księgarnia (kategorie „Kuchnia”, „Kultura i sztuka” oraz „Felietony”).

3. Zadaniem konkursowym jest prezentacja w komentarzu najciekawszych wpisów z własnego bloga, opublikowanych w 2014 roku.

4. Każda osoba, uczestnicząca w konkursie może zgłosić maksymalnie 3 wpisy, przypisując każdy do jednej kategorii wg zamieszczonego poniżej wzoru. Można zgłosić więcej niż jeden wpis w jednej kategorii.

5. Spośród zgłoszonych wpisów jury złożone ze sponsorów konkursu oraz organizatorki wybierze najciekawsze, których autorki/autorzy otrzymają nagrody.

6. Wpisy, które okażą się plagiatami lub będą zawierać cudze materiały (wykorzystane bez zgody autorów zdjęcia, obszerne fragmenty tekstów z innych blogów lub stron, itp.) zostaną zdyskwalifikowane. Nie dotyczy to wpisów, wzbogaconych o materiały udostępnione przez autorów.

7. W konkursie nie biorą udziału tzw. wpisy sponsorowane, opublikowane na zlecenie firm, przygotowane na podstawie materiałów prasowych, reklamujących produkty konkretnej firmy, w tym także wpisy stanowiące prezentację (czy recenzję) produktu dostarczonego do testów przez określoną markę.

Natomiast można zgłaszać wpisy, stanowiące przegląd produktów różnych firm (nie sponsorowany przez którąkolwiek z marek lub jakąkolwiek firmę) – np.: aranżacja wnętrza, w którym znajdą się produkty różnych marek, przegląd określonego rodzaju kosmetyków różnych firm, przepis kulinarny, wpis na temat książek, filmów, wystaw, utworów muzycznych, itp.

8. Z konkursu wykluczone są wpisy w jakikolwiek sposób naruszające obowiązujące prawo, obrażające określone osoby lub grupy osób. Nie uznajemy za takie wpisów krytycznych czy zgłaszających uwagi do np. produktów, zjawisk społecznych, itp.

9. Nagrodami w konkursie są: Zestaw Lily Lolo „Complexion Collection”, dwa zestawy „Mineral starter”kosmetyki z glinką Luvos, poduszka „A.KUKU”książka „Stuletnia Gospoda”. Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez sponsorów.

10. W wypadku większej ilości bardzo ciekawych prac rozstrzygną punkty dodatkowe, które można zdobyć, zostając publicznym (jawnym) obserwatorem bloga w social mediach: Google Friend Connect, Bloglovin, Pinterest, Facebook lub udostępniając informację na blogu lub Facebooku.

11. Konkurs trwa od 6 do 30 stycznia 2015 roku, włącznie, do północy. Zgłoszenia zamieszczone po tym terminie nie biorą udziału w konkursie.

12. Konkurs przeznaczony jest dla czytelników bloga Hedonizm & Eskapizm, którzy również mają blogi. Aby zapobiec możliwości zgłoszenia nie swojego bloga, zgłoszenie musi być wysłane z profilu przypisanego do bloga. W wypadku, gdy nie jest to możliwe, organizator zastrzega sobie prawo sprawdzenia, kto jest autorem bloga i w wypadku niepotwierdzenia tego - rezygnacji z przyznania nagrody.

13. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na blogu „Hedonizm i Eskapizm” do 15 lutego 2015. Nagrody, po które laureaci nie zgłoszą się w ciągu tygodnia przejdą na kolejne osoby. Podobnie stanie się w wypadku, gdy pojawią się wątpliwości co do autorstwa bloga lub okaże się, że nagrodzony wpis narusza zasady zawarte w punktach 6., 7. lub 8.

15. Biorąc udział w konkursie uczestnik akceptuje regulamin bez zastrzeżeń i zgadza się na wykorzystanie swojego adresu e-mail do przesłania informacji oraz danych adresowych do przesłania nagrody.

Przy okazji zachęcam do polubienia fanpage sponsorów konkursu: Costasy.pl, Naturvita.pl, Hug The Stuff, Nasza Księgarnia.

Jeśli chcecie zamieścić banner konkursu - oto i on:Zgłaszajcie propozycje najciekawszych wpisów w komentarzach!

Wystarczy wkleić tylko propozycję wpisu!

Mój najciekawszy wpis 2014 to: kategoria / link do wpisu

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe punkty, zamieśćcie dodatkowo informacje:

Obserwuję (GFC) jako:
Obserwuję (BlogLovin) jako:
Lubię na Facebooku jako:
Udostępnienie informacji na Facebooku: (link)
Banerek na blogu: (link)

Powodzenia! :-)


60 komentarzy:

 1. Ufff, przebrnęłam przez Regulamin;)
  Mój najciekawszy wpis ever, według mnie oczywiście, jest dziwny ale może podejdzie pod felieton? Jak sądzisz?
  http://www.krzyklablog.pl/2014/04/post-na-piatkowy-wieczor-my-girl.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem, jest dokładny, ale lepiej tak, niż ryzykować niedomówienia i niejasności...

   Fajny wpis otworzył zgłoszenia! Jak najbardziej podpada pod "felieton" - stworzyłam tę kategorię właśnie dla takich, które właściwie trudno podpiąć pod coś konkretnego...

   Usuń
 2. Po przeczytaniu postu stwierdziłam, że to super pomysł na konkurs! Postanowiłam wziąć udział. Do konkursu zgłaszam trzy swoje najpopularniejsze posty, sądzę, że można je przypisać do kategorii "Dom i wnętrze" :)
  1. http://fabrykamiety.blogspot.com/2014/12/diy-last-minute_21.html
  2. http://fabrykamiety.blogspot.com/2014/11/diy-kalendarz-adwentowy.html
  3. http://fabrykamiety.blogspot.com/2014/11/diy-snowman.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy pod coś konkretnie podpadam...
  Mimo to zrobiłam resume i najbardziej podobają mi się takie wpisy..z różnych przyczyn:
  http://77fantasmagorie77.blogspot.com/2014/01/zimowe-perfumy.html - nie wyobrażam sobie mroźnej, siarczystej zimy bez tego zapachu..
  http://77fantasmagorie77.blogspot.com/2014/05/herbaciany-post.html - do tej postu przyłożyłam się chyba najbardziej - nagle się okazało, że podoba się czytelnikom bardziej niż niejedna recenzja
  http://77fantasmagorie77.blogspot.com/2014/10/chanel-rouge-allure-217-radieuse-po-raz.html - Urodzinowy prezent..moja pierwsza w życiu Chanel...wreszcie poczułam się kobietą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej obserwuję jako scarlet23
  baner na blogu - mineralnyswiatkasi.blogspot.com
  FB Katarzyna Bugaj
  Mój najciekawszy wpis 2014 roku to :
  1.Kosmetyki mineralne
  http://mineralnyswiatkasi.blogspot.com/2014/12/naturalny-puder-matujacy-mineralny-z.html kategoria kosmetyki mineralne

  2.Pielęgnacja urody

  http://mineralnyswiatkasi.blogspot.com/2014/12/popcorn-pasta-do-mycia-twarzy-diy-ala.html

  kwalifikują się ??

  pozdrawiam kasia

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, rewelacja! Super konkurs:). Obserwuję jako Anna Wilczyńska (albo Spinki i Szpilki - nie pamiętam, bo od tak dawna obserwuję).
  Wpisy:
  Kategoria Kuchnia: http://spinkiiszpilki.blogspot.com/2014/05/z-pamietnika-asucha-na-diecie-czyli-jak.html
  i tu też kategoria kuchnia: http://spinkiiszpilki.blogspot.com/2014/10/moje-gotowanie-czy-kazdy-moze-sie-tego.html
  oraz kategoria felietony:http://spinkiiszpilki.blogspot.com/2015/01/150-z-to-duzo-czy-mao.html

  REWELACYJNY KONKURS!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny konkurs :) Oczywiście biorę udział, bo MAKIJAŻ, to moje życie, a swoją pasją uwielbiam się dzielić <3
  Do tej kategorii zatem proponuję trzy ze swoich wpisów, z których jestem dumna:
  1. http://malinowyxmakeup.blogspot.com/2015/01/makijaz-studniowkowy-zoto-i-granat.html
  2. http://malinowyxmakeup.blogspot.com/2014/12/makijaz-sylwestrowy-elektryzujaca-kreska.html
  3. http://malinowyxmakeup.blogspot.com/2014/11/golden-purples-makijaz-wieczorowy.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Do końca nie wiem, jak je skategoryzować... Napiszę tak, jak uważam, a jeśli nie będzie Ci odpowiadać, to wrzuć wszystkie trzy do felietonów.
  Pielęgnacja urody: jak przekonać kogoś do włosowej manii
  http://www.zielpy.pl/2014/12/chce-zebys-bya-wosomaniaczka-poradnik.html
  Felietony: o tym, jak się demotywujemy
  http://www.zielpy.pl/2014/05/demotywacja-czyli-efekt-porno-dla-kobiet.html
  Kuchnia: zanim odstawisz gluten... :)
  http://www.zielpy.pl/2013/10/odstawic-gluten-13-razy-tak.html

  Obserwuję na bloggerze: Zielpy
  Facebook: Patrycja Górczyk

  OdpowiedzUsuń
 8. Zabiłaś mi ćwieka, droga Uno!
  Z ciekawości rzuciłam okiem na statystyki wejść na moje zeszłoroczne posty i okazało się, że największym zainteresowaniem cieszyły się recenzje produktów pewnych konkretnych firm, ale mimo to zdecydowałam się przytoczyć na potrzeby Twojego konkursu coś, od czego w moim przypadku wszystko się zaczęło, czyli makijaże. A że mogę trzy, oto i są:
  http://katalina-sugarspice.blogspot.com/2014/02/ani-smoky-ani-arabic.html
  http://katalina-sugarspice.blogspot.com/2014/03/kolorowy-smok.html
  http://katalina-sugarspice.blogspot.com/2014/12/kreatywny-kobalt.html

  Co do reszty:
  Obserwuję (GFC) jako: Katalina
  Obserwuję (BlogLovin) jako: Katalina

  Na zakończenie, dzięki za zorganizowanie tak fajnego i wszechstronnego konkursu!
  Pozdrawiam ciepło,
  Kat :*

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale świetny pomysł na konkurs, będę miała namiar tutaj w komentarzach, na ciekawe teksty do poczytania. Szkoda, że nie ma kategorii z perfumami ;) Powodzenia wszystkim i miłej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 10. Zgłoszę się w następnym tygodniu, bo mam zaplanowaną notkę, którą chciałabym tu podlinkować :))
  Świetny pomysł na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 11. coś wspaniałego!
  zgłaszam się droga koleżanko :D
  Obserwuje jako: Kathy Leonia

  będę startowała w trzech ino kategoriach, a co!

  a) FELIETONY: http://kathyleonia88.blogspot.com/2014/08/460-anoreksja-co-mi-zostao-po-10-latach.html
  b) URODA: http://kathyleonia88.blogspot.com/2014/01/320-recenzja-oliwka-salicylol-z-5.html
  c) KUCHNIA: http://kathyleonia88.blogspot.com/2014/11/532-gotujemy-w-weekend-cz-20-kotlety.html

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetny konkurs! :) Nic tylko siedzieć i czytać zgłoszone posty, tyle z nich już mnie zaciekawiło samym tytułem. :) A i Tobie gratuluję organizacji, na pewno nie było to takie proste. :))

  Przejrzałam statystyki i bardzo się zdziwiłam, kiedy okazało się, że w minionym roku największych zainteresowaniem cieszył się wpis o myciu włosów odżywką i w ilości wyświetleń grubo grubo przebija drugie miejsce, więc nie mogę go nie zgłosić. :D

  W takim razie w kategorii URODA: http://bubijum.blogspot.com/2014/08/83-mycie-wosow-odzywka-pytania-i.html

  Wszystkiego pięknego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo ubolewałam, że przegapiłam ten konkurs w zeszłym roku i cieszę się, że w tym roku również postanowiłaś go zorganizować :)
  Chciałabym zgłosić swój post w kategorii Pielęgnacja. Post jest o tym, jak poradziłam sobie z trądzikiem kosmetycznym i o bez-SLS-owej pielęgnacji twarzy:
  http://balsamowo.blogspot.com/2014/12/mam-uporczywy-tradzik-i-nic-nie-pomaga.html

  Obserwuję (GFC) jako: balsamowo
  Banerek na blogu: http://balsamowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny pomysł na konkurs, na pewno będę śledziła komentarze, bo już kilka wpisów z nich mnie zainteresowało.

  Mam produkt DIY- ziołową wcierkę na porost włosów, z którego jestem dumna, wprawdzie z postu już mniej, bo zdjęcia są koszmarnej jakości, ale i tak go zgłaszam :) Udało mi się dzięki niej zagęścić moje zakola, które miałam odkąd pamiętam. Nie ma kategorii DIY, to myślę, że pasuje też do działu: Pielęgnacja urody
  http://truskawkowakawa.blogspot.com/2014/09/zioowa-wcierka-na-zakola-i-duzo-baby.html
  Obserwuję (GFC) jako: narja
  Obserwuję (BlogLovin) jako: narja
  Lubię na Facebooku jako: Truskawkowa Kawa
  Banerek na blogu:http://truskawkowakawa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. ale fajny konkurs... chyba jednak się nie nadaję, choć wpierw się bardzo napaliłam;)

  buźka
  :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Powiadają, ze nie mam być taka skromna skoro załapałam się w tym roku do rankingu. Także próbuje sił i zgłaszam moje najciekawsze wpisy 2014 wpisy w kategorii makijaż, które charakteryzują się małym nakładem pracy przy zachowaniu dobrego efektu i prostotą wykonania, czyli makijaż dla każdego z instrukcja obsługi :)

  1. http://www.avida-dolars.blogspot.com/2014/06/makijaz-mua-luxe-studded-pretty-edgy.html
  2. http://www.avida-dolars.blogspot.com/2014/08/makijaz-krok-po-kroku-nowe-lata-60.html
  3. http://www.avida-dolars.blogspot.com/2014/12/makijaz-krok-po-kroku-swiateczny.html

  Obserwuję (GFC) jako: Avida Dollars
  Obserwuję (BlogLovin) jako: Avida Dollars - kosmetycznie
  Lubię na Facebooku jako: Avida Dollars - kosmetycznie
  Udostępnienie informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/AvidaDollarsKosmetycznie/posts/761952093886619

  OdpowiedzUsuń
 18. Mój najciekawszy wpis 2014 to: Felietony / http://www.chichotbloguje.com.pl/2014/11/dlaczego-kobieta-potrzebuje-mezczyzny.html

  OdpowiedzUsuń
 19. MINERAŁKI LILY LOLO UWIELBIAM!

  OdpowiedzUsuń
 20. Fajny konkurs i nagrody super. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Konkurs raczej nie dla mnie, ale życzę powodzenia każdemu kto bierze udział :)

  OdpowiedzUsuń
 22. A też wezmę udział! :)

  Moje propozycje:
  FELIETON: http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2014/12/20-dziwnych-rzeczy-ktorych-nie-wiesz-o.html
  KUCHNIA/ODŻYWIANIE: http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2014/02/30-dni-nie-jem-miesa-i-ciagle-zyje.html
  KULTURA: http://www.kroliczekdoswiadczalny.pl/2014/07/dlaczego-wracamy-do-tych-samych-filmow.html

  Obserwuję przez GFC i BlogLovin jako Króliczek Doświadczalny.

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako Iwona Gold
  Baner zamieszczony na blogu w dolnym gadżecie:http://www.iwonagold.pl/

  MAKIJAŻ:http://www.iwonagold.pl/2014/12/zelowy-eyeliner-w-soiczku-z-maybelline.html
  MAKIJAŻ:http://www.iwonagold.pl/2014/12/rozswietlajacy-podkad-lancome-teint.html
  MAKIJAŻ:http://www.iwonagold.pl/2014/08/rozswietlacz-mary-lou-manizer-z-balm.html

  OdpowiedzUsuń

 24. Obserwuję (GFC) jako: Anna Bielaszewska
  Obserwuję (BlogLovin) jako:http://www.bloglovin.com/aneczkaa123
  Lubię na Facebooku jako: Ania Bielaszewska
  Udostępnienie informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/ania.bielaszewska/posts/610067739137257
  Banerek na blogu: nie

  http://aneczkaa123.blogspot.com/2014/05/cosmabell-spa-foot-peel-miao-byc-tak.html
  http://aneczkaa123.blogspot.com/2014/03/bamboo-smooth-od-alterny-witajcie.html
  http://aneczkaa123.blogspot.com/2014/08/pina-colada-perfecta-spa-rozkosz-dla.html

  OdpowiedzUsuń
 25. Obserwuję (GFC) jako: BogusiaM
  Obserwuję (BlogLovin) jako: BogusiaM
  Lubię na Facebooku jako: Bogusława Mróz
  Udostępnienie informacji na Facebooku: nie
  Banerek na blogu: nie

  Ok, wpisy, które uważam za godne uwagi z 2014 roku to:
  FELIETON: http://pieknoiminimalizm.blogspot.com/2014/01/naga-prawda-ile-rocznie-wydaje-na.html Co u mnie poskutkowało obniżeniem kosztów o 24,5% w skali roku;)
  MAKIJAŻ: http://pieknoiminimalizm.blogspot.com/2014/08/makijaz-na-soneczne-dni-wolne-od-pracy.html
  PIELĘGNACJA URODY: http://pieknoiminimalizm.blogspot.com/2014/11/jak-madrze-wybrac.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Moje najciekawsze wpisy 2014:
  Dom i wnętrze: http://dziendobrypani.blogspot.com/2014/04/pomysy-do-maego-przedpokoju.html
  Felieton: http://dziendobrypani.blogspot.com/2014/06/10-czasoumilaczy-czyli-czym-zajac.html
  Kuchnia: http://dziendobrypani.blogspot.com/2014/03/goscie-u-leniucha.html

  Obserwuję jako: MałgorzataB
  Bloglovin: MałgorzataB

  OdpowiedzUsuń
 27. Obserwuję jako: mała mi

  Pielęgnacja urody: http://plaisir-de-lavande.blogspot.com/2014/12/seria-zioowa-mieta-mietowy-peeling-do.html

  OdpowiedzUsuń
 28. Bardzo pomysłowy konkurs, więc czemu by nie spróbować swoich sił? :) Już na początku 2015 roku sprawdziłam, które posty okazały się najchętniej czytane, więc tutaj mam prawo podzielić się nimi z większym gronem osób :).

  I wpis: Pielęgnacja urody:
  http://sniezkiraj.blogspot.com/2014/11/effaclar-duo-plus-moje-podstawowe.html
  II wpis: Kosmetyki Mineralne:
  http://sniezkiraj.blogspot.com/2014/10/podkad-mineralny-moj-niezastapiony.html
  III wpis: Makijaż:
  http://sniezkiraj.blogspot.com/2014/10/paletka-cieni-makeup-revolution.html

  Enjoy :).

  OdpowiedzUsuń
 29. Zgłaszam się :) Chciałabym tu podlinkować dwie notki, obie w kategorii "Pielęgnacja urody".

  Pierwsza - Jak dbać o wlosy farbowane:
  http://rincewind99.blogspot.com/2014/11/moja-wosowa-pielegnacja-w-pieciu-krokach.html

  Druga - infografika przedstawiająca ilościowe zestawienie używanej przez cały rok pielęgnacji:
  http://rincewind99.blogspot.com/2015/01/ile-litrow-kosmetykow-mozna-zuzyc-przez.html
  Mała uwaga - ta notka ukazała się już w 2015, jednak dotyczy stricte roku 2014, więc pozwalam sobie ją tutaj zgłosić. Jeżeli jednak mimo to uznasz, że nie może brac udziału w tym konkursie, to mam jeszcze podobną notkę z roku 2014, a dotyczącą 2013 :) Oto ona:
  http://rincewind99.blogspot.com/2014/01/szok-ile-kilogramow-kosmetykow-zuzywa.html


  Poza tym obserwuję oczywiście na GFC jako Rincewind99, na facebooku lubię stronę Twojego bloga oraz strony sponsorów konkursu jako Agnieszka K..., lubię blog na bloglovin jako Rincewind, a na Pinterest jako Rincewind99 :)
  Aha, no i udostępniam informację o konkursie:
  https://www.facebook.com/rincewind99/posts/428983077253386?pnref=story

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Obserwuję jako: ekstrawagancja ekstrawaganckiej
  Obserwuję (BlogLovin) jako: ekstrawagancka
  Lubię na Facebooku jako: Klaudyna Związek

  Banerek na blogu: http://ekstrawagancko.blogspot.com/

  Jeszcze od nikogo nie dostałam tak potężnego kopa mobilizacji. Przeglądając wpisy z ubiegłego roku, doszłam to wniosku, że... w gruncie rzeczy nie mam co przeglądać, bo pojawiło się ich bardzo niewiele. Jest to dowodem na to, że w świecie blogowania stawiam dopiero małe, chwiejne kroczki. W końcu zdecydowałam się na trzy wpisy, które lubię szczególnie bardzo i których pisanie sprawiło mi wiele radości. Pierwszy to zdecydowanie faworyt, bo i opisywany film to mój ulubieniec. Co do dwóch kolejnych wpisów, miałam problem z przypisaniem ich do kategorii. Pozostają jednak w sferze pielęgnacji i porad. Początek trzeciego wpisu może wydawać się narcystycznymi wyznawaniami, chociaż tak naprawdę chciałam pokazać, jak można cieszyć się nawet z tych najmniejszych rzeczy.

  Kultura i sztuka:
  http://ekstrawagancko.blogspot.com/2014/10/jeszcze-wieksza-od-niego-samego-miosc.html

  Pielęgnacja urody
  http://ekstrawagancko.blogspot.com/2014/09/kosmetyczne-porady-szkolny-horror.html

  Pielęgnacja urody
  http://ekstrawagancko.blogspot.com/2014/12/poczuc-sie-jak-carrie-bradshaw-dzieki.html

  Miłego czytania! Mam nadzieję, że nie zanudzałam..

  OdpowiedzUsuń
 31. Zgłaszam się i ja :)

  Moje najciekawsze wpisy 2014 to:

  Kategoria "Kultura i sztuka" - recenzje wydarzeń kulturalnych
  http://sztucznasztuka.blogspot.com/2014/06/dno-i-trzy-metry-muu-juwenaliowy.html
  http://sztucznasztuka.blogspot.com/2014/10/mord-na-sztuce-teatru.html
  http://sztucznasztuka.blogspot.com/2014/04/starsze-panie-i-arszenik.html

  Dodatkowo obserwuję (BlogLovin) jako: annaanuszka

  Pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 32. Obserwuję (GFC) jako: Marzena T
  Lubię na Facebooku jako: Marzena Turaj
  Udostępnienie informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Naturalnie-pi%C4%99kna/147145788664479?ref=hl

  Konkurs bardzo ciekawy, ale dał mi dużo do myślenia, szukając postów na konkurs doszłam do wniosku, że muszę pisać więcej wartościowych tekstów
  Znalazłam 3 posty
  http://www.naturalniepiekna.info/2014/01/magia-czerwonych-ust.html - Kategoria Makijaż
  http://www.naturalniepiekna.info/2014/05/zabojcze-krzesa-czyli-jakie-sa-skutki.html - Felieton
  http://www.naturalniepiekna.info/2014/03/tapeta-na-twarzy-czy-taki-wyglad.html - Makijaż


  OdpowiedzUsuń
 33. Lubię na Facebooku jako: Agulkowe Pole
  Udostępnienie informacji na Facebooku:
  https://www.facebook.com/pages/Agulkowe-Pole/291010404306327
  Banerek na blogu: (oraz notka)
  http://www.agulkowepole.blogspot.com/2015/01/konkurs-wpis-roku-2014.html
  Pochyliłam się nad własnym blogiem. Jestem blogerką kosmetyczną więc 99 % moich notek nie spełnia regulaminu. Zawsze coś polecam, tej lub tamtej firmy. W większości sama kupuję kosmetyki. Od czasu do czasu jakiś kosmetyk testuję dla konkretnej firmy. W tym gąszczu kosmetycznych notek są jednak takie, z których jestem dumna.
  Oto moje wpisy dla kategorii Kultura i sztuka.
  http://www.agulkowepole.blogspot.com/2014/10/oleje-olejki-eteryczne-itd.html
  Uzasadnienie: Moją wiedzę czerpię przede wszystkim z literatury. Internetowe wyszukiwarki nie dla mnie.
  http://www.agulkowepole.blogspot.com/2014/12/witaminy-moj-sposob-na-zdrowie-beata.html
  Uzasadnienie: Staram się zdrowo żyć i tą wiedzą także staram się dzielić.
  http://www.agulkowepole.blogspot.com/2014/12/kroniki-anielskie-vladimir-volkoff.html
  Uzasadnienie: Skromna notka. Komentarze moich Czytelniczek są dla mnie niezwykle ważne. Może Pati ta notka coś dała?

  OdpowiedzUsuń
 34. Zazwyczaj jestem wycofana - nie zgłaszam swojego bloga/wpisów do konkursów :) Jednak rok 2015 jest rokiem odważnych zmian - toteż postanowiłam zgłosić swoje ulubione postu jakie popełniłam :) Może nie najpopularniejsze... ale takie, które coś dla mnie znaczą :)
  http://aswertyna.blogspot.com/2014/05/spoeczenstwo-ma-kaca.html
  http://aswertyna.blogspot.com/2014/01/gdy-w-twoim-ozku-zalegnie-sie-poowiczny.html
  http://aswertyna.blogspot.com/2014/02/biegne-po-czarnego-kota-przywdziewam.html (to pierwsza z części horoskopowej trylogii :) )  dobra dodaję koemntarz, zanim będę hciała wymienić te wpisy na inne :D bo standardowo nie mogłam sie zdecydować :D

  OdpowiedzUsuń
 35. Fajny konkurs! Taki mały przegląd zacności kosmetycznych przede wszystkim się zrobił, a to fajnie, czegoś takiego mi ostatnio było trzeba. Znalazłam dzięki temu już parę blogów, które poobserwuję. Pomyślałam, że konkurs zupełnie nie dla mnie, ale widzę, że jest i moja nisza. Nie ze względu na nagrodę, ale doceniając Twój wkład włożony w organizację i chcąc się jakoś odwdzięczyć innym czytelniczkom za ich propozycje wpisów dorzucam swoje trzy, wszystkie kategoria KULTURA:

  1. O tym, jak francuska guwernantka baśń sobie napisała (o Pięknej i Bestii - historia baśni, oryginał, ilustracje i losy ekranizacji): http://absyntowawrozka.blogspot.com/2014/09/o-tym-jak-francuska-guwernantka-napisaa.html

  2. O kocich demoniszczach z Japonii (kto nie kocha kotełów też będzie radosny, bo to o złych kotach :D): http://absyntowawrozka.blogspot.com/2014/11/kocia-wiedzma-i-inne-japonskie-kotowate.html

  3. I wpis z drugiego bloga, bo taka sierota z niego - dwa słowa o "selfies" z początku XX wieku: http://timeistimeless.blogspot.com/2014/11/gdyby-facebook-istnia-na-poczatku-xx.html

  Tu (GFC) obserwuję, wiadomo, jako Absyntowa.
  Na Bloglovinie tak samo.
  Na Facebooku półprywatnie jako Absyntowa Muchomorek i półfirmowo jako Nibypracownia.

  OdpowiedzUsuń
 36. Mój najciekawszy wpis 2014 to: pielęgnacja urody / http://kassiiaa.blogspot.com/2014/10/snails-gardem-krem-ze-sluzem-slimaka.html
  Przesyłam wpis o moim małym odkryciu , który pomógł mi uspokoić a nawet pokuszę się o stwierdzenie wyleczyć trądzik. Ten post miał najwięcej odsłon w 2014 roku więc zasługuje na miano najciekawszego.


  Obserwuję (GFC) jako: Katarzyna Poloczek
  Obserwuję (BlogLovin) jako: nie
  Lubię na Facebooku jako: kassiiaa.blogspot.com
  Udostępnienie informacji na Facebooku: nie
  Banerek na blogu: nie

  OdpowiedzUsuń
 37. Nie zabraknie i moich wpisów tutaj ;)
  Makijaż i kosmetyki mineralne to coś co kocham ;)

  Tutaj mały misz masz, moje ulubione kosmetyki do makijażu (wśród nich sporo minerałów) i przykładowe makijaże:

  http://kolorowoipachnaco.blogspot.com/2014/12/ulubione-kosmetyki-kolorowe-pazdziernik.html

  A tutaj makijaże, proste, nieskomplikowane i moje ulubione ;)

  http://kolorowoipachnaco.blogspot.com/2014/09/makijaz-karmelkowy-cos-lajtowego-do.html

  Obserwuję na GFC jako Alieneczka

  OdpowiedzUsuń
 38. Rewelacyjny konkurs :) życzę wszystkim powodzenia :)

  p.s Una w moim rozdaniu nie musisz mieć insta, więc zapraszam jak jesteś zainteresowana.
  POzdrawiam MIłego Dnia

  OdpowiedzUsuń
 39. Obserwuje jako MAZGOO
  na facebooku lubie jako Mazgoo Madzialena
  baner na blogu tak - http://mazgoo.blogspot.com/p/rozdania.html


  Mój blog dotyczy głównie kategorii związanych z pielęgnacją i makijażem, szanse mam malutkie ale zapraszam na wpisy :)

  http://mazgoo.blogspot.com/2014/09/lubisz-wyraziste-spojrzenie-poznaj.html
  http://mazgoo.blogspot.com/2014/01/tak-wyglada-tangle-teezer-po-8.html
  http://mazgoo.blogspot.com/2014/09/o-czym-dzisiaj-nagroda-niespodzianka.html

  pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Chętnie biorę udział w konkursie. ;)
  Kategoria PIELĘGNACJA URODY - http://bloggerka1996.blogspot.com/2014/12/25-blogmas-1-recenzja-maskary-pump-up.html
  Kategoria KULTURA I SZTUKA - http://bloggerka1996.blogspot.com/2014/10/15-recenzja-filmu-two-night-stand.html
  http://bloggerka1996.blogspot.com/2014/10/16-recenzja-ksiazki-audreya-nixona.html

  Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia. ;**

  OdpowiedzUsuń
 41. Zdecydowałam się Una :-)

  http://makemyplace.blogspot.com/2014/12/8-najwiekszych-pokus-minimalizm-na-2015.html

  OdpowiedzUsuń
 42. Moje najciekawsze wpisy 2014 to: pielęgnacja urody:
  http://zareklamowane-przereklamowane.blogspot.com/search/label/Batiste
  http://zareklamowane-przereklamowane.blogspot.com/2014/08/nowy-dove.html
  http://zareklamowane-przereklamowane.blogspot.com/search/label/Lovely

  Lubię na Facebooku jako: Zareklamowana Paula
  Udostępnienie informacji na Facebooku: https://www.facebook.com/zareklamowane.przereklamowane/posts/1565240220383028?pnref=story

  OdpowiedzUsuń
 43. Moje propozycje, po raz drugi głównie włosowa teoria:

  1. Farbowanie włosów w domu, mieszanie farb, wyrównywanie odcienia, co oznaczają tajemnicze cyfry na opakowaniu kosmetyku? http://wlosowelove.blogspot.com/2014/03/farbowanie-wosow-w-domu-podstawowa.html
  2. Farbowanie całkowicie naturalne: jak pokryć henną siwe włosy? Tzw. farbowanie dwuetapowe, henną i indygo.
  http://wlosowelove.blogspot.com/2014/05/jak-pokryc-naturalna-farba-siwe-wosy.html
  3. Jak samodzielnie przygotować podkład mineralny tak, aby stworzyć kolor idealny? Kosmetyk przygotowałam z baz ze strony kolorówka.com, ale wpis nie jest w żaden sposób inspirowany czy sponsorowany przez ten sklep. Starałam się pokazać jak proste może być korzystanie z półproduktów, także tych "kolorowych". http://wlosowelove.blogspot.com/2014/12/podkad-mineralny-wysokiej-jakosci-za.html

  Obserwuję (GFC) jako: Dorota (Włosowelove)
  Obserwuję (BlogLovin) jako: fightthedull
  Lubię na Facebooku jako: Włosowelove blog
  Udostępnienie informacji na Facebooku: -
  Banerek na blogu: http://wlosowelove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Zgłaszam swój poczytny w kategorii Dom i wnętrza - http://www.clumsywords.pl/2014/08/jak-urzadzic-may-pokoj-metamorfoza.html
  Obserwuję jako: patabloguje :)

  OdpowiedzUsuń
 45. Spróbuję, co mi szkodzi.
  Żaden z przedstawionych produktów nie został mi podarowany, ani wysłany do testów, ale ciężko zapracowany :)


  Kategoria Makijaż:

  Tydzień w zdjęciach - Oczy w kolorze. Makijaże z całego tygodnia.
  http://bluegirl-ewa.blogspot.com/2014/05/tydzien-w-zdjeciach-oczy-w-kolorze.html


  Kategoria Kosmetyki Mineralne:
  http://bluegirl-ewa.blogspot.com/2014/07/lily-lolo-choc-fudge-cake-sypkie-cienie.html
  http://bluegirl-ewa.blogspot.com/2014/08/lily-lolo-sypki-cien-mineralny-pixie.html


  Lubię fb jako Ewa Pawełkiewicz

  OdpowiedzUsuń
 46. Mój najciekawszy wpis 2014 to: makijaż / http://mosskaa.blogspot.com/2014_12_01_archive.html

  Obserwuję jako: Monika Dawidejt

  OdpowiedzUsuń
 47. Też się zgłaszam ;)
  http://kulturalnienacodzien.blogspot.com/2014/08/bycie-fit-jest-modne.html
  http://kulturalnienacodzien.blogspot.com/2014/10/co-cie-motywuje.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodatkowo:
   http://kulturalnienacodzien.blogspot.com/2014/12/motocykle-to-zo-konieczne.html wiem, że nie ma kategorii "motoryzacja", ale myślę, że to taka miła "odskocznia" :)

   Usuń
 48. Mój najciekawszy wpis 2014 to: makijaż/
  http://colorfulmadworld.blogspot.com/2014/11/golden-party-pigment-inglot-24.html
  http://colorfulmadworld.blogspot.com/2014/10/autumn-routine.html
  http://colorfulmadworld.blogspot.com/2014/09/graphic-make-up.html
  Obserwuję (GFC) jako: Paulina Sienia
  Lubię na Facebooku jako: Sienia Make-up


  OdpowiedzUsuń
 49. Linki :
  Makijaż :
  http://zaczarowana-oczarowana.blogspot.com/2015/01/zmalujmy-cos-ogniste-oko.html

  Recenzja :
  http://zaczarowana-oczarowana.blogspot.com/2014/09/najlepszy-z-najlepszych-peeling-do.html
  http://zaczarowana-oczarowana.blogspot.com/2015/01/pierwszy-kontakt-z-bandi-krem.html

  Obserwuję (GFC) jako: Aleksandra Anna
  Lubię na Facebooku jako: Aleksandra Anna

  OdpowiedzUsuń
 50. Uff zdążyłam :D Dopiero przed chwilą dowiedziałam się o konkursie, nie mogę się doczekać kiedy przeczytam wybrane wpisy :)

  Sama proponuję :
  FELIETON:
  http://arcy-beauty.blogspot.com/2014/06/w-poszukiwaniu-legendarnego-kwiatu.html
  RECENZJA KOSMETYCZNA (pielęgnacja):
  http://arcy-beauty.blogspot.com/2014/04/be-enchanted-krem-do-ciaa-bath-body.html
  KULTURA (film)
  http://arcy-beauty.blogspot.com/2014/02/ulubione-pary-filmowe-arcy-joko.html

  Co do reszty :)

  Obserwuję (GFC) jako: Arcy Joko
  Lubię na Facebooku jako: Arcy Joko
  Obserwuję na Pinterest: Arcy Joko

  :)

  OdpowiedzUsuń
 51. Mój najciekawszy wpis 2014 to:

  Pielęgnacja urody:
  http://swiat-blanki.blogspot.com/2014/01/tangle-teezer-i-dtangler-porownanie.html

  Kuchnia:
  http://swiat-blanki.blogspot.com/2014/04/kulinarnie-muffinki-z-bananem-kokosem-i.html

  Pielęgnacja urody
  http://swiat-blanki.blogspot.com/2014/07/czarne-mydo-i-rekawica-hammam-moje-mae.html


  Obserwuję (GFC) jako: Blanka
  Obserwuję (BlogLovin) jako: Blanka
  Lubię na Facebooku jako: Świat Blanki
  Udostępnienie informacji na Facebooku: nie
  Banerek na blogu: nie

  OdpowiedzUsuń
 52. to i ja się zgłoszę! :)
  Pielęgnacja urody:
  http://lady-cosme.blogspot.com/2014/12/maseczka-ze-spiruliny.html
  http://lady-cosme.blogspot.com/2015/01/kwas-migdaowy-tonik-diy.html

  Makijaż:
  http://lady-cosme.blogspot.com/2014/12/ardell-pierwsze-proby-klejenia.html

  OdpowiedzUsuń
 53. KONIEC DODAWANIA PROPOZYCJI!

  Teraz nas czeka dużo czytania i trudne decyzje! :-) Bo zdolne bestie z Was są. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 54. A ja jak zwykle - jak coś ciekawego - to przegapię :(
  Powodzenia dziewczyny !!!

  OdpowiedzUsuń
 55. Szkoda, że tak późno założyłam bloga :( Powodzenia wszystkim ;)

  OdpowiedzUsuń