Halloween - dekoracje, pomysły i inspiracje

Wkrótce Halloween, tradycja coraz bardziej popularna w Polsce, choć ciągle kontrowersyjna.


Nie będę zgłębiać tego tematu, a tym, którzy mają w planach imprezę lub dekoracje w stylu Halloween, przypomnę kilka postów z poprzednich lat.Zdjęcia może nie do końca halloweenowe, ale choć bardzo lubię dynie i zajadamy się nimi ostatnio, to święta tego nie obchodzę. Nie z przekonania, raczej z braku potrzeby. ;-)

Co myślicie o Halloween? Obchodzicie? Robicie jakieś dekoracje z tej okazji?

13 komentarzy:

 1. Lubię Haloween coraz bardziej. Kiedyś śmieszyły mnie te kościotrupy i czachy, ale teraz myślę, żę to całkiem fajna zabawa. Moje dzieciaki przez kilka lat grasowały po osiedlu zdobywając cukierki i słodycze. Ludzie raczej chętnie dzielili się łakociami z bandą dziwnie ubranych ludków.
  Teraz mieszkam w domku na dość mało zaludnionym osiedlu, więc peewnie nie będzie ganiatyki po cuksy, za to będą lampiony i dekoracje w ogrodzie, i cuksy we własnym gronie.


  OdpowiedzUsuń
 2. Halloween nie obchodzę, ale lubię pooglądać sobie dekoracje, przebrania związane z tym świętem. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie obchodzi to swieto szerokim lukiem :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też niezbyt je celebruję, ale dynię kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie specjalnie obchodzę Halloween ale bardzo lubię charakteryzacje i niektóre dekoracje mi się bardzo podobają. Dla wielu osób to przesada w taki sposób świętować ale ja bardziej podchodzę do tego że jest to taki typowy jesienny klimacik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie obchodzę Halloween, ale dynię wcinam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Również nie mam potrzeby obchodzenia tego święta i tak naprawdę trochę irytuje mnie, podobnie jak walentynki, po prostu za dużo tego wszędzie, okropna komercja, strach lodówkę otworzyć. Ale jak ktoś chce, niech się bawi. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam nic przeciwko tem dniu, ale żadnych dekoracji nie robię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedyś robiłam mnóstwo dekoracji i wielkie imprezy tematyczne z okazji Halloween. Teraz mieszkam "na swoim" i zazwyczaj w ten dzień jestem już w domu rodzinnym i nie opłaca mi się ich robić. Mieszkanie dekoruję rzeczami związanymi z jesienią, niekoniecznie z Halloween. Ale kiedyś pewnie do tego wróce :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla mnie super to jest świeto i szkoda, że nasz kraj nie jest na nie otwarty. Chciałabym przeżyć kiedys takie prawdziwe, amerykańskie halloween z gonitwą po cukierki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Lovely post dear! Have a great week! xx

  OdpowiedzUsuń
 12. sama nie obchodzę, ale moja córcia chce świętować Halloween, więc chyba będę musiała przełknąć swoją niechęć do tej okazji :D

  OdpowiedzUsuń