IKEA: Katalog 2020

Premiera nowego katalogu IKEA wypadła w czasie, gdy zrobiłam sobie mały urlop i spędziłam kilka dni z rodziną. Obejrzałam go więc sobie nieco później.


W nowym katalogu pojawiły się ciekawe nowości, wśród których ludzie o różnych gustach mogą znaleźć coś dla siebie.


To, co najbardziej rzuciło mi się w oczy, to coraz więcej ciemnych mebli. W tym czarnych mebli. Czarne (i ciemne) kuchnie są ostatnio modne i ten trend trzyma się mocno.

Najbardziej spodobały mi się zielone meble kuchenne. Bardzo lubię ten odcień zieleni, a zielone meble zawsze mi się podobały. Gdybym dopiero teraz brała się za urządzanie kuchni, rozważałabym tę kuchnię... ;-)


W tym roku katalog nie jest jak zwykle dostarczany do domów. Można go przejrzeć online (tu) albo zamówić go sobie na stronie.

Widzieliście katalog IKEA? Wpadło Wam coś w oko?


(Zdjęcia: IKEA)


14 komentarzy:

 1. Widziałam go już jakiś czas temu, ale jakoś nic nie przykuło mojej uwagi :)

  http://www.whothatgirl.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jeszcze nie widziałam, ale dzisiaj przejrzę :P. Czarne meble zupełnie do mnie nie przemawiają, zresztą zielona kuchnia także :D

  OdpowiedzUsuń
 3. tak jakoś mam wrażenie, że dużo tego wszystkiego na tych zdjęciach :) Ale na pewno można się czymś zainspirować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. czarne kuchnie są ładne ;) przejrzałam twojego bloga i chętnie poczytam więcej w wolnym czasie. Z przyjemnością dołączam do obserwatorów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne to wszystko, w końcu jakaś odmiana od wszechobecnej bieli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawe inspiracje, cieszy mnie odwrót od bieli. Zieleń mebli kuchennych świetna. Ciekawa też jestem czy w sprzedaży będą syfony (butle na jednym ze zdjęć)

  OdpowiedzUsuń
 7. Katalog dorwałam dopiero dzisiaj :) Mam kilka perełek, które widzę u mnie w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za ciekawe inspiracje! Gdy byłam młodsza uwielbiałam przeglądać katalogi z Ikei. Miałam w zwyczaju wycinać meble i 'projektować' swoje własne wnętrza na czystej kartce. Oczywiście wszystko było przyklejone więc po latach mam ciekawą pamiątkę mojego zamysłu architektonicznego xD

  Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jak zwykle obok trendów, bo rok temu pozbyłam się ciemnych mebli i poszłam w odchodzącą już biel :D Ale nie żałuję, bo na ciemnych meblach strasznie wszystko było widać. Ścieranie kurzu i odcisków palców to był niekończący się horror. Została mi teraz tylko ciemna kuchnia, bo nie załapała się już na wymianę mebli :P

  OdpowiedzUsuń
 10. Propozycje są bardzo ładne katalogu nie widziałam.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wedlug mnie Ikea idzie w dobra strone ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajne te wnętrza, kojarzą mi się trochę z takim surowym / wiejskim stylem:) Super:**

  OdpowiedzUsuń