W domu u Lou Rota

W ostatnim numerze magazynu Heart Home znalazły się zdjęcia z domu artystki Lou Rota.


Oglądając zdjęcia autorstwa Penelope Wincer aż miałam ochotę przejść się po tym domu i przekonać się, że panuje w nim taka atmosfera domu, jaki można spotkać chyba tylko w książce dla dzieci. Takiej, od której trudno dziecko oderwać.


Te malowidła, wizerunki insektów, intrygujące przedmioty, trochę jak w gabinecie osobliwości... Od razu uruchamiają wyobraźnię: kim jest osoba, która to wszystko zgromadziła? Jaką historię ma każda z tych ciekawostek. No i po prostu - w takim miejscu musi się COŚ dziać. Coś fascynującego, ciekawego...


Ciekawe, czy córki Lou (w wieku 13 i 11 lat) mają świadomość, że mieszkają w naprawdę klimatycznym domu? Ja będąc w tym wieku czułabym się tam jakby wciągnęła mnie do środka jakaś "wciągająca" książka. ;-)


Podoba Wam się?

(Zdjęcia: Penelope Wincer w "Heart Home Magazine")

9 komentarzy:

 1. tu macz;)
  Widziałam ten post wcześniej:P:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylowe chciałabym mieć w takim wnętrzu sesje zdjęciowo jakiegoś mojego uszytka :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow, bardzo klimatyczne mieszkanie, naprawdę jak z jakiejś bajki, albo miejsca, które jest dla nas niedostępne, a tu proszę jak moża ładnie żyć :) Z chęcią zwiedziłabym ten domek ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. podoba, zwłaszcza krzesełka z 4 zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, rzeczywiście wnętrza jak ze starej bajki :) Bardzo mi się podoba, zwłaszcza sypialnia z półkami pełnymi książek :)

  OdpowiedzUsuń