IKEA: Nastrojowe święta

Pokazywałam już tegoroczną świąteczną kolekcję IKEA, ale muszę pokazać Wam jeszcze trochę zdjęć, tak mi się podobają. :-)
Choinkowy reniferek mnie rozbroił. ;-)

Wszyscy wokół mnie robią dziś świąteczne porządki, zakupy, a nawet zabierają się za gotowanie i pieczenie. Ja zajmuję się pracą i w ogóle nie zrobiłam jeszcze nic „świątecznego”. ;-) Ale u nas znowu święta będą wyjazdowe.

A jak u Was? Przygotowujecie się już do świąt?


(Zdjęcia: IKEA)14 komentarzy:

 1. W pierwszej wersji w ogóle nie zauważyłam że to choinkowy reniferek :) Wszystkie fotki są obłędne. Uwielbiam takie klimaty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mroczne i zimne, nie podoba mi się taka aranżacja wnętrz. Od tych zdjęć bije sterylnością i chłodem, ale co kto lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie czuję ducha świąt. Może dlatego, że wyjeżdżam do rodziców i nie kupuję żadnych ozdób tu do swojego mieszkania :P Ale świątecznych inspiracji coraz więcej, więc pewnie i mnie wkrótce dopadnie wigilijny szał :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym mieć już swój własny dom czy mieszkanko <3 do tego mnóstwo forsy i mogłabym isc obkupić się w ikei <3 Same cudownosci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. OMG! I love it ! U mnie piękna i duża choinka plus dekoracje sąi ubrane od 1,5 tygodnia. W Irlandii nieco szybciej ubiera się choinki, bo zaraz po Nowym Roku już się je rozbiera! Tylko brakuje mi kominka, ale w swoim domku, po powrocie do Polski dopiero będę mogła zaszaleć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak ja uwielbiam takie inspirujące zdjęcia. Aaaaach...
  Pozdrawiam,
  Rose♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne, klimatyczne zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne zdjęcia. Bardzo podoba mi się ta mroczna stylistyka. Ikea w ogóle ma świetne pomysły.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny klimat. Przyznam się szczerze, że nazwa twojego bloga zmusiła mnie do zapoznania się z pojęciem eskapizmu:) nie miałam pojęcia co to jest :)masz świetnego bloga, gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne zdjęcia. U mnie przygotowania do świąt już trwają :)

  OdpowiedzUsuń
 11. My jeszcze nie robiliśmy przygotowań do świąt :) ale jest jeszcze czas myślę że zaczniemy dopiero w połowie tygodnia :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Choinka, gwiazdy i pudełka ♥

  OdpowiedzUsuń