IKEA: Kolekcja świąteczna 2021

Wiem, że dopiero co pisałam o IKEA, ale jest już kolekcja świąteczna, więc zgodnie z tradycją czas na wpis o niej!Podobają mi się papiery z motywem jemioły, no i lampki-gwiazdki wszelkiego rodzaju.

Byłam w IKEA w październiku i już było trochę rzeczy - np. choinkowe wieńce, ale tych cudów z motywem jemioły i gwiazdek nie widziałam. Muszę się do nich wybrać! Może jeszcze dorwę jakieś gwiazdki?


A co Wam przypadło do gustu?(Zdjęcia: IKEA)
7 komentarzy:

 1. Wiele ciekawych produktów, w oko wpadł mi ten zielony, szklany zestaw :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, Ikea jak zwykle tworzy taki klimat, że chce się wręcz wejść w te zdjęcia. W zasadzie wybrałabym wszystkiego po trochu, świeczniki, gwiazdy, światełka, druciane kosze i podstawki, kubki...
  Nie wiem czy mi się wydaje, ale w tym roku wiele osób ma już chęć na dekoracje świąteczne. Bo mnie też już kręci (nie tylko zawodowo).

  Uściski :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Everything looks so beautiful and festive. I always love IKEA products!
  the creation of beauty is art.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się te gałązki i bieżniki, chyba kupię w tym roku jakiesy ładne świąteczne 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja do tej pory nie zainteresowałam się tym okresem polskiej historii, i przez to bardzo mało o niej wiem. Zapisuję tytuł, na pewno przeczytam. Ta przewaga polityki nad codziennością bohaterów dla mnie będzie akurat na plus.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój błąd, nie ten komentarz :) Blogger mi coś szwankuje i muszę komentarze wklejać, zamiast wpisywać.

   Te bombki :) Ja póki co unikam takich sklepów, bo nie chcę oglądać jeszcze świątecznych dekoracji. Czekam z tym do grudnia, a wtedy na pewno nie odmówię sobie jakiś małych zakupów kolejnych niepotrzebnych rzeczy.

   Usuń